Prodej FOR SALE

 

 American miniature horse a minihorse 

*rezervujte si již nyní letoší hříbata ze stáje Acro farm ( dvě klisničky již narozené, ještě 3 hříbata očekáváme)
Špičkový původ, rodiče import USA, NL, SRN i z vlastního chovu.
Naši miniaturní koně jsou opakovaně vyhlášeni jako TOP HONOR ROLL v ČR ( nejlepší minihorse v ČR),mají nejvyšší výstavní ocenění Grand a Supreme champion od rozhodčí napříč Evropou ( specialisté pro plemeno minihorse) nejen v haltru ( výstavní třídy) ale také v performance ( sportovních) třídách- Driving champion, Jumping champion, Versatility champion atd

*Prakticky se všemi se aktivně pracuje ( jumping- mini parkur bez jezdce a především driving - zápřež) , vlastníme nejvíce miniaturních koní v ČR, kteří mají složeny zkoušky výkonnosti ( nechováme jen dekoraci na zahradu, ale kamarády sporťáky s vynikajícím exteriérem) a také jsme ( již za ty roky  ) odchovali nejvíce jedinců v ČR, kteří jsou zapsaní v Hlavní plemenné knize minihorse.

*Pro naše odchovy uvítáme vynikající podmínky pro držení nebo případný pozdější chov, a nikdy neprodáváme hříbata do samoty (pokud nemáte společníka do výběhu odpovídající velikosti - nemusí být minihorse, klidně shety nebo pony, nebo neplánujete koupi dvou minihorse, tak nás prosím nekontaktujte).

*Mějte prosím na paměti, že minihorse není kůň na ježdění, ale kromě pod sedlem se s ním dá opravdu výborně sportovat ( jak děti tak dospělý). Všechny 4 naše plemenné hřebce zvládnou bez problémů předvádět i děti.

*Hříbata s odstavem říjen až prosinec 2018 , 
v ceně 20-50 tisíc kč je možno rezervovat ( ty narozená závazně zálohovat) již nyní.
Prosím jen Vážní zájemci, telefonem na 603174956 , nebo na email
bohemia-acro@seznam.cz 
Nezávazná osobní návštěva po dohodě vítána.

 Webové stránky není čas aktualizovat,ale stovky fotografí a info rádas poskytnu všem, kdo bude mít seriózní zájem. Cenu v inzerci máte, vy kdo si myslíte že je možné minihorse pořídit za 5 tisíc kč prosím ani nepište