Prodej FOR SALE

Po odstavu bude na prodej letošní hřebeček silverdaple minimal pinto LOVE ME TENDER Acro farm "Jurášek". Velmi jemný a elegantní hřebeček s předpoklady pro minihorse sport ( jumping a driving) ke kterému ho předurčuje kvalita obou rodičů, ideální i pro haltrové třídy. Jurášek vyniká jemnou hlavou v arabském typu s plným velkým okem, dlouhým elegantním krkem a výraznou mechanikou pohybu.
 

V jeho rodokmenu najdete hned několik Světových vítězů, a to nejen v hatru ( tedy v kráse) ale především v drivingu.

Otec
D & D´Sonic Boom Acro "Yakari" je mnohonásobný SUPREME CHAMPION, vyniká nejen krásou ale i pracovitostí, jako jeden z mála hřebců v ČR má splněny zkoušky výkonnosti minihorse ( sestávající ze skoků ve volnosti s drezurní úloze v kočáře) ale je také několikanásobným Driving i jumping šampionem, účastník benefičních akcí... hřebec s mimořádným charakterem. TOP HONOR ROLL 2014 ( = Nejúspěšnější miniaturní kůň v ČR). Je synem legendárního 3x Světového vítěze v haltru a 2x světového vítěze v drivingu  do Evropy importovaného z USA Star Valleys Sonic Boom

Star Valleys Sonic Boom


Yakari je otec již několika mimořádných jedinců, viz například naše předloňské odchovy Midnight  Knight Acro farm + Black Shade of Night Acro farm 

Black Shade of Night Acro farm
matka Lollipop Lala
Midnight  Knight Acro farm
matka: Kaitlin


 

D & D´Sonic Boom Acro "Yakari"

Matka: Kaitlin v.h.Kosterhof, několikanásobná šampionka dospělých klisen, matka řady vynikajících jedinů - multi šampionů. Například v naší stáji je to Top Style Acro farm "Topinka" - Appaloosa Supreme champion, Grand champion mare atd. Rovněž další dcera Kaitlin- Flower Tornado Acro farm " Růženka" se jako roční stala Grand šampionkou klisen a rovněž SUPREME CHAMPION.
 


Flower Tornado Acro farm
" Růženka"


Top Style Acro farm "Topinka"

 


Kaitlin na foto je březíJurášek bude prodán jen tam, kde již nějaký kůň je, ne do samoty!!! IPřednostně tam, kde se budou s ním věnovat minihorse sportu :-).

 Pokud máte zájem o kvalitní minihorse, kontaktujte mě, mohu Vám pomoci s výběrem, nebo případně dovozem s Evropy.

Colt are for sale !

Připravujeme pro Vás kalendář 2017, dole můžete vidět ten letošní :-)
Kalendář bude na křídovém papíře, k dostání od září 2016, na akcích - například v Pardubicích, v Lysé nad Labem atd.

Kvalitní fotografie profesionálních fotografů ŠárkaVeinhauverová, Josef Rychtecký a Martin Švec,které zachycují krásu, ušlechtilost ale i sílu našich miniaturních koní. Poslední strana obsahuje doplňující informace o plemeni minihorse, naší mini stáji a koních na fotografiích.